Translate tutorial 1.0 - en to lt translation catalogue (422 entries)

en: Abandon unlimited license
lt: Nelimituota licenzija

en: Absent
lt: Nėra

en: Add
lt: Pridėti

en: Animate
lt: Animacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Astronomy
lt: Astronomija

en: Day Length
lt: Dienos ilgumas

en: Moon Phase
lt: Mėnulio pilnumas

en: Sunrise
lt: Saulė kyla

en: Sunset
lt: Saulė leidžiasi

en: Auto update weather
lt: Automatiškai atnaujinti orus

en: Bad ICAO code
lt: Blogas Icao kodas

en: Buy YoWindow Unlimited!
lt: Pirkite pilną versiją

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Change
lt: Pakeisti

en: Code
lt: Kodas

en: Weather forecast from {0}, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
lt: Norvegijos Meterologijos Institutas ir NRK

en: Forecast from {0}
lt: Orai

en: Current weather
lt: Orai

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Fr
lt: Pen

en: Mo
lt: Pir

en: Sa
lt: Šeš

en: Su
lt: Sek

en: Th
lt: Ket

en: Tu
lt: Ant

en: We
lt: Tre

en: day ago
lt: Vakar

en: days ago
lt: Prieš dienų

en: Default
lt: Numatytasis

en: Blowing
lt: Pūčia vėjas

en: Clear
lt: Giedra

en: Cloudy
lt: Debesuota

en: Drizzle
lt: Dulksna

en: Fair
lt: Vietomis debesuota

en: Fog
lt: Rūkas

en: Freezing
lt: Šala

en: Hail
lt: Kruša

en: Haze
lt: Rūkas

en: Heavy
lt: Audringas

en: Ice Crystals
lt: Sninga

en: Ice Pellets
lt: Šlapdriba

en: In Vicinity
lt: Arti

en: Light
lt: Lengvas

en: Low Drifting
lt: Pūga

en: Mist
lt: Rūkas

en: Mostly Cloudy
lt: Debesuota su pragiedruliais

en: Partial
lt: Dalinis

en: Partly Cloudy
lt: Vietomis debesuota

en: Patches
lt: Vietomis

en: Rain
lt: Lietus

en: Rain And Thunder
lt: Lietus su griaustiniu

en: Sand
lt: Vėtra

en: Shallow
lt: Paviršutiniškas

en: Shower
lt: Liūtis

en: Shower With Thunder
lt: Liūtis su griaustiniu

en: Sleet
lt: Šlabdriba

en: Small Hail
lt: Smulki kruša

en: Smoke
lt: Smogas

en: Snow
lt: Sniegas

en: Snow And Thunder
lt: Sniegas su perkunija

en: Snow Grains
lt: Pasnigs

en: Snow Showers
lt: Šlapdriba

en: Thunderstorm
lt: Perkunija

en: Unknown Precipitation
lt: Nežinomi krituliai

en: Widespread Dust Haze
lt: Smėlio audra

en: Invalid License Key. Try again. Make sure you've typed the key correctly. Try to copy/paste the key.
lt: Blogas licenzijos kodas, patikrinkite ar gerai užrašėte kodą

en: Wrong license key
lt: Blogas licenzijos kodas

en: You will have to restart the application for this to take effect
lt: Paleiskite programą, kad įsigalėtu nustatymai

en: Language change
lt: Kalbos keitimas

en: No limits!
lt: Be limito

en: Buy now!
lt: Pirkite dabar!

en: Buy Unlimited License  to remove any limits.
lt: Pirkite pilną licenziją, kad galėtumėte viskuo naudotis

en: Not now
lt: Vėliau

en: To complete the registration enter the license key we've sent to you. Tip: use copy/paste.
lt: Norėdami baigti registraciją,  įveskite licenzijos raktą, kuri mes išsiųsiuntėme jums. Patarimas: naudokite kopijuoti / įklijuoti

en: License registration
lt: Licenzijos registracija

en: Thank you for registering YoWindow! All the limits are removed now. Enjoy!
lt: Ačiū už registraciją! Visi apribojimai panaikinti dabar. Mėgaukitės!

en: Distance
lt: Atstumas

en: Down
lt: Žemyn

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Enter weather source URL please
lt: Prašome įveskite orų šaltinio URL

en: Error
lt: Klaida: nėra susijungimo su stotimi, palaukite 5min

en: The location is already added
lt: Vietovė jau yra įtraukta

en: Exit
lt: Išeiti

en: To get started, pick your home location
lt: Norėdami pradėti, pasirinkite savo namų vietą

en: Forecast Panel
lt: Prognozių langas

en: Full Screen
lt: Visas ekranas

en: Help
lt: Pagalba

en: Highlight weather station parameters
lt: Paryškinti oro stotelių parametrus

en: Home
lt: Namai

en: h
lt: v

en: Inspector
lt: Realaus laiko langas

en: Landscape
lt: Peizažas

en: Foreground
lt: Peizažų pirmumas

en: Landscape Options
lt: Kraštovaizdžio funkcijos

en: Landscape pictures
lt: Naujų pranešimų nuotraukos

en: Landscapes
lt: Peizažai

en: Language:
lt: Kalba:

en: English
lt: Lietuviškai

en: System Default
lt: Sistemos nustatymų sugražinimas

en: Latitude
lt: Platuma

en: {0} locations
lt: {0} vietovių

en: You can add {0} locations maximum now. In Unlimited Edition you can add as many locations as you wish.
lt: Galite pridėti max (0) vietovių. Pilnoje versijoje galite pridėti tiek daug vietų, kiek tik norėsite

en: Weather auto-update is off
lt: Orų atnaujinimas išjungtas

en: Press F5 to update the weather.  The weather is updated automatically in the Unlimited Edition.
lt: Paspauskite klavišą F5, kad atnaujintumėte orus. Oras yra automatiškai atnaujinamas pilnoje versijoje.

en: {0} weather forecast days only
lt: {0} orų prognozė tik kelių dienų

en: You have an access to {0} days of the weather forecast now.  Unlimited Edition provides {1} day forecast.
lt: Jūs turite prieigą prie (4) dienų orų prognozės. Pilna versija suteikia (7) dienų prognozę.

en: Licence key
lt: Licenzijos kodas

en: Weather auto-updated in Unlimited Edition
lt: Orai automatiškai atnaujinami pilnoje versijoje

en: LIVE
lt: Dabar

en: Load weather from personal weather station
lt: Rodyk savo orus per savo asmeninį orų tinklapį

en: Loading
lt: Įkeliami

en: Loading landscape...
lt: Įkeliama platuma...

en: Location
lt: Vietovė

en: Location ID
lt: Vietovės ID

en: Location Properties
lt: Vietovės nustatymai

note: Word "Link" in English. See main-menu/Location/Link. The user clicks Link item to open current location online at yowindow.com/weather.
en: id_internet_link
lt: Nuoroda

en: Locations
lt: Vietovės

en: All locations
lt: Visos vietovės

en: All regions
lt: Visi regionai

en: All states
lt: Visos valstybės

en: Change landscape
lt: Keisti platumą

en: Select a location
lt: Pasirinkti vietovę

en: The location is already added
lt: Vietovė jau yra įtraukta

en: Location is not selected yet
lt: Vietovė dar nėra pasirinkta

en: Major cities (more than 100,000 citizens)
lt: Didieji miestai (daugiau nei 100.000 gyventojų)

en: Network error, location information is not accessible. Because of this, the location cannot be selected now.
lt: Tinklo klaida, vietovės nustatymo informacijos nėra.

en: No locations in scope
lt: Nr apimtis vietose.

en: Region
lt: Regionas

en: Cannot find a location?
lt: Nerandate vietą?

en: Set as Home
lt: Nustatyti kaip namus

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Looking at the North (West wind blows from the left)
lt: Žvilgsnis į šiaurę (Vakarų vėjas pučia iš kairės)

en: Looking at the South (West wind blows from the right)
lt: Žvilgsnis į pietus (Vakarų vėjas pučia iš dešinės)

en: April
lt: Balandis

en: August
lt: Rugpjūtis

en: December
lt: Gruodis

en: February
lt: Vasaris

en: January
lt: Sausis

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: March
lt: Kovas

en: May
lt: Gegužė

en: November
lt: Lapkritis

en: October
lt: Spalis

en: September
lt: Rugsėjis

en: About
lt: Apie

en: Facebook Edition
lt: Facebook versija

en: License Agreement
lt: Licenzinė sutartis

en: Program
lt: Nustatymai

en: Visit our Forum
lt: Apsilankyk mūsų forume

en: YoWindow for your Site or Blog
lt: YoWindow dienoraštis

en: {0} minutes back
lt: Prieš {0} minučių

en: {0} minutes forward
lt: Už {0} minučių

en: Name
lt: Vardas

en: Network error
lt: Tinklo klaida

en: It is available on {0}
lt: Ją galima rasti {0}

en: New version released
lt: Yra nauja versija

en: Next Day
lt: Sekanti diena

en: No
lt: Ne

en: No weather
lt: Orų nėra

en: N/A
lt: Šiuo metu nieko nėra

en: Notify me when a new version is available
lt: Pranešti man, kai yra nauja versija

en: Online
lt: Prisijungę

en: Open {0}
lt: Atidaryti {0}

en: Options
lt: Nustatymai

en: Advanced
lt: Išplėstinė

en: Application choice
lt: Išplėstinis pasirinkimas

en: Date
lt: Data

en: Display
lt: Rodymo kokybė

en: Animate clouds
lt: Animuoti debesys

en: Default
lt: Numatytasis

en: Full screen mode
lt: Visas ekranas

en: Quality
lt: Kokybė

en: Custom
lt: Pasirinktinai

en: Excellent
lt: Puiki

en: Moderate
lt: Vidutinė

en: Number of days to display:
lt: Prognozuoti dienų:

en: Tile contents:
lt: Prognozių turinys

en: General
lt: Pagrindinis

en: Contents
lt: Turinys

en: Show N/A parameters
lt: Rodyti nežinomus parametrus

en: Live indicator
lt: Rodymas realiu laiku

en: Locations
lt: Vietovės

en: Operation successful!
lt: Operacija sėkminga!

en: Refresh locations DB
lt: Atnaujinti vietoves

en: Reset to defaults
lt: Nustatyti pradinius parametrus

en: Add
lt: Pridėti

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Screen saver
lt: Ekrano užsklanda

en: Time Bar
lt: Laiko juosta

en: Unit system:
lt: Vienetai:

en: Units
lt: Vienetai

en: Auto-detected
lt: Automatiškai randama

en: Custom
lt: Pasirinktinai

en: Distance:
lt: Atstumas:

en: Metric
lt: Metrinė sistema

en: Russia
lt: Rusija

en: Pressure:
lt: Slėgis:

en: Temperature:
lt: Temperatūra:

en: US
lt: JAV

en: Wind speed:
lt: Vėjo greitis:

en: Landscape Options
lt: Kraštovaizdžio funkcijos

en: Show Daylight Diagram
lt: Rodyti dienos diagrama

en: Show Forecast Panel
lt: Rodyti prognozių langą

en: Show Full Screen button
lt: Rodyti viso ekrano mygtuką

en: Show Inspector
lt: Rodymas realiu laiku

en: Show Time Bar
lt: Rodyti laiko juosta

en: Show User interface
lt: Rodyti vartotojo sąsają

en: Show forecast when current weather is expired
lt: Rodyti prognozę, kai oras realiu laiku nerodomas

en: Organize
lt: Vietovių sąrašas

en: Organize locations
lt: Vietovių sąrašas

en: Organize pictures
lt: Vietovių nuotraukos

en: Pictures
lt: Nuotraukos

en: press
lt: Paspausti

en: Falling
lt: Slėgis....

en: Falling Rapidly
lt: Greitai krenta

en: Rising
lt: Didėja

en: Rising Rapidly
lt: Sparčiai didėja

en: Steady
lt: Pastovus

en: Previous Day
lt: Prieš dieną

en: Properties
lt: Nustatymai

en: Refresh Locations data base
lt: Atnaujinti vietovės duomenų bazę

en: Register
lt: Registracija

en: Remove
lt: Ištrinti

en: Rename
lt: Pervardinti

en: Rename location
lt: Pervardinti vietovę

en: Rename picture
lt: Pervardinti nuotrauką

en: Retry
lt: Pakartokite

en: Run with Windows (minimized to tray)
lt: Paleisti kartu su Windows (sumažinta iki dėklą)

en: Season map
lt: Sezonas žemėlapyje

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select country
lt: Pasirinkti šalį

en: Select a landscape
lt: Pasirinkite kraštovaizdį

en: Select location
lt: Pasirinkti vietovę

en: Select region
lt: Pasirinkti regioną

en: Select state
lt: Pasirinkite valstybę

en: Set as default
lt: Pasirinkti numatytuosius

en: Set YoWindow as ScreenSaver
lt: Nustatyti kaip užsklanda

en: Setup
lt: Instaliuoti

en: Show
lt: Rodyti

en: Show again
lt: Rodyti dar kartą

en: Speed
lt: Greitis

en: Time
lt: Laikas

en: {0} ago
lt: {0}

en: Time zone
lt: Laiko zona

en: Today
lt: Šiandien

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Tom.
lt: Rytoj

en: Tonight
lt: Šianakt

en: Add New Location
lt: Įdėti naują vietovę

en: Open Calendar...
lt: Atidaryti kalendorių...

en: Show Less Days
lt: Rodyti mažiau dienų

en: Show More Days
lt: Rodyti daugiau dienų

en: Update Weather
lt: Atnaujinti orą

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Up
lt: Aukštyn

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: Update weather
lt: Atnaujinti orą

en: Updating weather
lt: Atnaujinama

en: View
lt: Rodyti

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti...

en: Weather
lt: Orų langas

en: Daily rain total
lt: Iš viso prilyta

en: Weather expired
lt: Oras neatnaujintas

en: Feels like
lt: Toks jausmas lyg būtų

en: Day maximum temperature
lt: Diena aukščiausia temperatūra

en: Day minimum temperature
lt: Diena minimali temperatūra

en: Weather forecast
lt: Prognozės

en: Forecast issued
lt: Prognozė išduodama

en: Hail
lt: Kruša

en: Humidity
lt: Drėgmė

en: Observed
lt: Atnaujinta prieš

en: Pressure
lt: Slėgis

en: PWS only
lt: Rodoma tik realiu laiku

en: Rain
lt: Lietus

en: Rain/Snow rate
lt: Lietus su sniegu norma

en: Description
lt: Simbolių aprašymas

en: Sky image
lt: Simbolinis orų vaizdas

en: Snow
lt: Sniegas

en: Snow level
lt: Kiek prisnigo

en: Weather station properties
lt: Orų stoties nustatymai

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Temperature range
lt: Temperatūros diapazonas

en: Update error
lt: Atnaujinimo klaida

en: Update time
lt: Atnaujinta prieš

en: UV index
lt: Saulės kaitra

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Wind
lt: Vėjas

en: Calm
lt: Ramus

en: Variable
lt: Nepastovios krypties

en: Welcome to YoWindow!
lt: Sveiki atvykę!

en: Wind direction:
lt: Vėjo kryptis:

en: East
lt: rytų

en: North
lt: šiaurės

en: South
lt: pietų

en: West
lt: vakarų

en: Yes
lt: Taip

en: Close screensaver on mouse move
lt: Paslėpti pelę

en: Color
lt: Spalva

en: Background
lt: Fonas

en: Choose color
lt: Pasirinkti spalvą

en: System tray
lt: Sistemos dėklas

en: Transparent
lt: Skaidrumas

en: Precipitation chance
lt: Kritulių tikimybė

en: Rain chance
lt: Lietaus tikimybė

en: Snow chance
lt: Sniego tikimybė

en: {0} only
lt: {0} tik

en: US
lt: JAV

en: Dew point
lt: Rasos taškas

note: See: http://yowindow.com/img/translate/android_advanced.png
en: I want to have fun
lt: Noriu pasilinksminti

en: NWS forecasts for the USA
lt: Prognozės tik JAV

en: h
lt: v

en: Open
lt: Atidaryti

en: Browse
lt: Daugiau

en: Enter the path to a picture or landscape on the Internet or your computer
lt: Įkelkite kraštovaizdį iš interneto ar kompiuterio

en: Landscape load error
lt: Kraštovaizdžio įkėlimo klaida

en: Picture load error
lt: Nuotraukos įkėlimo klaida

en: The landscape is already added
lt: Toks kraštovaizdis jau yra

en: Landscape collection
lt: Kraštovaizdžių kolekcija

en: Turn your photo into Landscape
lt: Paverskite savo nuotrauką į kraštovaizdį

en: {0}Learn{1} how to turn a photo into landscape
lt: {0}Išmokite{1} kaip paversti savo nuotrauką į kraštovaizdžio

en: Village
lt: Kaimas

en: Seaside
lt: Pajūris

en: Airport
lt: Oro uostas

en: Sky
lt: Dangus

en: Landscape made from picture
lt: Peizažas iš nuotraukos

en: We will guide you through the process of turning a picture into YoWindow Landscape.
lt: Nuotraukos pavertimas į kraštovaizdį gidas.

en: Please read our tutorial {0}How to turn a picture into Landscape?{1} beforehand
lt: Pirmiausiai perskaitykite {0}Kaip paversti nuotrauką į kraštovaizdį?{1}

en: Click Next to continue...
lt: Paspauskite Toliau, kad galėtumėte tęsti...

en: Specify a picture you want to turn into landscape.
lt: Nurodykite nuotrauką, kurį paversite į kraštovaizdį.

en: How to pick the best landscape picture?
lt: Kaip išsirinkti geriausią nuotrauką kraštovaizdžiui?

en: Source picture
lt: Nuotraukos šaltinis

en: The landscape will be created in the following folder
lt: Kraštovaizdžiui bus sukurtas katalogas

en: Landscape folder name
lt: Peizažo katalogo pavadinimas

en: Click "Create" button to create {0} Landscape
lt: Paspauslite "Sukurti" kad sukurtumėte {0} peizažą

en: {0} landscape has been created successfully!
lt: {0} peizažas sukurtas sėkmingai!

en: Now open {0} inside your favorite image editor. You need to remove the sky from the image. You will find the image in {1}Landscape Folder{2}
lt: Dabar atidarykite {0} nuotraukų redaktorių. Jums reikia pašalinti debesys iš nuotraukos. Jūs rasite nuotrauką {1} peizažo kataloge {2}

en: It is easy to remove the sky. Read our brief {0}tutorial{1}.
lt: Pašalinti debesys taip lengva. Perskaitykite {0}pamoką{1}.

en: Auto
lt: Automatinė

en: Horizon Level Setup
lt: Horizonto lygio nustatymas

en: Keys: Up/Down
lt: Klavišai: Aukštyn/Žemyn

en: You are about to delete Landscape Image {0}. The operation is not recoverable. Are you sure?
lt: Jū ruošiatės ištrinti peizažą {0}. Ar tikrai to norite?

en: Edit Landscape
lt: Redaguoti peizažą

en: Edit Horizon Level
lt: Redaguoti horizonto lygį

en: File not found.
lt: Failas nerastas.

en: The name is empty
lt: Neparašytas  pavadinimas

en: Illegal folder name
lt: Neteisingas katalogo pavadinimas

en: The file format is not supported.
lt: Nesuprantamas failo formatas.

en: The picture is too big for YoWindow. Picture size must not exceed 2880 pixels by width or height.
lt: Per didelė nuotrauka. Nuotraukos dydis turi neviršyti 2880 taškų tiek į aukštį ir į plotį.

en: Landscape Image
lt: Peizažo nuotraukos

en: Landscape Folder
lt: Peizažo katalogas

en: About Landscape
lt: Apie peizažą

en: Picture {0} imported successfully
lt: Nuotrauka {0} importuota sėkmingai

en: Remind Me Later
lt: Priminti vėliau

en: Skip This Version
lt: Praleisti šią versiją

en: Loading
lt: Įkeliami

en: Next
lt: Toliau

en: Back
lt: Atgal

en: Finish
lt: Baigti

en: Create
lt: Sukurti

en: Import
lt: Importuoti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Path
lt: Vieta

en: Options
lt: Nustatymai

en: Select the options you like
lt: Įsirinkite nustatymus tokius kokius norite

en: Set YoWindow as default screen saver
lt: Nustatyti kaip ekrano užsklandą

en: Start with Windows (minimized to system tray)
lt: Paleisti kartu su Windows (sumažintas į dėklą)

en: Add a shortcut to quick launch bar
lt: Pridėti nuorodą į greito paleidimo juostą

en: You are about to upgrade YoWindow.
lt: Ketinate atnaujinti YoWindow.

en: Click OK to install the new version.
lt: Paspauskite Gerai, kad įdiegti naują versiją.

en: You must close YoWindow before you can continue.
lt: Jums reikia uždaryti YoWindow, kad galėtumėte tęsti.

en: After you have closed YoWindow, select Retry.
lt: Po to pasirinkite.

en: If you wish to cancel the uninstall process, select Cancel.
lt: Jei norite atšaukti šalinimo procesą, pasirinkite Atšaukti.

en: If you wish to try to install anyway, select Ignore.
lt: Jei norite pabandyti įdiegti dar karta, pasirinkite Nepaisyti.

en: If you wish to abort the installation, select Abort.
lt: Jei norite nutraukti diegimą, pasirinkite Atšaukti.

en: Final step
lt: Paskutinis žingsnis

en: Start YoWindow on system startup
lt: Paleisti YoWindow kai paleidžiama sistema

en: Check for new version...
lt: Patikrinti naują versiją...

en: YoWindow is up to date!
lt: YoWindow galiojimas baigėsi!

en: You have the latest version
lt: Jūs turite naujausią versiją

en: Download new version!
lt: Atsiusti naują versiją!

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Show small YoWindow logo
lt: Rodyti mažą YoWindow logotipą

en: The landscape is available in Unlimited Edition only.
lt: Kraštovaizdis yra prieinamas tik pilnoje versijoje.

note: Hour abbreviation, "h" in English, see Inspector/Observed line, example: "1h 24m ago"
en: id_short_hour
lt: h

note: Minute abbreviation, "m" in English, see Inspector/Observed line, example: "1h 24m ago"
en: id_short_minute
lt: m

note: Abbreviation for millimetres, "mm" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_millimetres
lt: mm

note: Abbreviation for centimetres, "cm" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_centimetres
lt: cm

note: Abbreviation for metres, "m" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_metres
lt: m

note: Abbreviation for kilometres, "km" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_kilometres
lt: km

note: Abbreviation for feet, "feet" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_feet
lt: Pėdų

note: Abbreviation for miles, "mile" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_miles
lt: mylios

note: Abbreviation for miles per hour, "mph" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_miles_per_hour
lt: mph

note: Abbreviation for kilometres per hour, "k/h" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_kilometres_per_hour
lt: km/h

note: Abbreviation for metres per second, "mps" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_metres_per_second
lt: m/s

note: Abbreviation for knots, "knots" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_knots
lt: mazgai

note: Abbreviation for beaufort, "bft" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_beaufort
lt: Bft

note: Abbreviation for millibar, "mb" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_millibar
lt: mb

note: Abbreviation for kilopascal, "kPa" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_kilopascal
lt: kPa

note: Abbreviation for hectopascal, "hPa" in English, see Options/Units
en: id_unit_short_hectopascal
lt: hPa

note: Abbreviation for inches, '"' symbol in English, see Options/Units
en: id_unit_short_inches
lt: "

en: Display "?"
lt: Ekranas "?"

en: Hide parameter
lt: Slėpti parametrą

en: When weather parameter is not available
lt: Kai oras parametras nėra

note: See Facebook and Twitter broadcast screen (main-menu/Broadcast/Twitter). "Information" is the name of the check-box. When checked, information is added to the screen.
en: Information
lt: Informacija

note: Display all information on the screen. "All" in English, see Options/Screen Saver
en: id_information_all
lt: Visi

en: Temperature and Time
lt: Temperatūros ir Laiko

note: A part of "This is Unlimited Edition. It is already registered." This string is displayed when the user clicks Help/Register when the program is alreaady registered.
en: This is Unlimited Edition.
lt: Tai Neribota Leidimas.

note: A part of "This is Unlimited Edition. It is already registered." This string is displayed when the user clicks Help/Register when the program is alreaady registered.
en: It is already registered.
lt: Jis jau yra užregistruotas.

en: Free edition
lt: Nemokama leidimas

en: Unlimited edition
lt: Neribota leidimas

note: see main-menu/Landscape/Properties...
en: Edit
lt: Redaguoti
